PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115165}

Fahrenheit 9.11

Fahrenheit 9/11
6,4 11 212
ocen
6,4 10 1 11212
5,7 11
ocen krytyków
Fahrenheit 9.11
powrót do forum filmu Fahrenheit 9.11

Bush to morderca

ocenił(a) film na 10

Nie trzeba oglądać Fahrenheita żeby wiedzieć że wojna w Iraku była niepotrzebna. Saddam nie miał żadnej broni masowego rażenia ale za to miał ropę. Bush przed wojną powiedział "Saddam to niebezpieczny facet" właściwie to Bush jest niebezpieczny i głupi w dodatku. To przez tego morderce Busha zginął Pan Waldemar Milewicz najlepszy polski dziennikarz. Gdyby nie było wojny nasi dziennikarze by tam nie pojechali. Ale co to obchodzi Busha że matki opołakują swoich synów ginących w Iraku on przecież musi załatwić swoje interesy. Dlatego mi nie szkoda Amerykanów którzy zginęli w WTC zawsze pchają ryja w nie swoje sprawy. Ośmiele się porównać Busha do Hitlera.

użytkownik usunięty
krzysg4

Popieram....Masz racje dla mnie to największy zbrodniarz!! Morduje niewinnych irackich ludzi miał dać Irakowi wolnośc a co zrobił??? Kłamca, wysyła do Iraku żołnierzy którzy walczą o jego interes a nie o swój kraj.... Niedziwie się Osamie jak powiedział" Amerykanie waszym największym wrogiem jest Bush.... Ten zbrodniarz Bush chce podbić świat on jest niebezpieczny.... Ale cóż my możemy zrobić??? Niech świat zobaczy jak morduje w Iraku dzieci i kobiety !!!!

ocenił(a) film na 10

Dziękuje za poparcie w tej sprawie, widać że są jeszcze mądrzy ludzie w tym kraju.

krzysg4

Dobitny komentarz, nic nie dodam, bo nie trzeba.

użytkownik usunięty
krzysg4

Dodam do tego,że Ameryka wymordowała od II Wojny Światowej do tego czasu więcej lidzi niż Hitler, Stalin, Pinoczet, Alkaida i Jzrael razem wzięte.
Dowód:
Wojna w Korej,wojna we Wietnamie, Kambodzy, Laosie,
Kanał Panamski, Dominikana, Irak, Awganistan, Salwador, Jugosławia.
Ile ludzi wykończyło "słynne" CIA, ile było przewrotów i obaleń rządów w Afryce i w Ameryce Południowej na polecenie Ameryki lub z jej poparciem, ile wymordowali swoich obywateli pod pozorem,
że to "komunisci"?
Cikaw jeste kiedy Świat osądzi Amerykę
za ZBRODNIE LUDOBÓJSTWA?????????????

Ty cymbale. Powiedz to koreańczykom z południa, tym mieszkańcom Sajgonu którzy wspinali się na mury ambasady USA jak ameryka się wycofywała, tzw. Boat People z Wietnamu, zwolennikom króla w Kambodży których wyrżneli komuniści, kubańczykom z Florydy, Kurdom z Iraku, Albańczykom z Kosowa, koczownikom z północy Afganistanu(bo prawdziwy muzułmanin nie jeździ na koniu), animistom i chrześcijanom z Darfuru w Sudanie(bo są zbyt czarni), przedstawicielom plemienia Tutsi w Ruandzie i tym wszystkim w Wietnamie którzy mieli doczynienia z zawodowymi żołnierzami i ochotnikami(bo ta poborowa chołota to potrafiła jednego dnia mordować wiesniaków a następnego wywieszać flagi z pacyfką nad obozem)

krzysg4

twoja wypowiedz jest nieprzyzwoicie prymitywna i prostacka.najlatwiej teraz za cale zlo swiata winic busha,bo to takie modne wsrod wywrotowej mlodziezy ostatnio.rzygac mi sie chce jak piszesz o niewinnych ludziach ginacych w iraku,a nie zal ci tych,ktorzy bez powodu zgineli w WTC.nie obchodzi to nikogo,ze w krajach takich jak irak ciagle byly lamane prawa czlowieka-tylko jak ameryka interweniuje (bo jest jedynym panstwem,ktore stac na to stac),to wszyscy sie burza,ze o rope chodzi-to jest oczywiste,ze jak inwestuja swoje pieniadze,to chca miec tez z tego pozniej zysk.a fahrenheit,to belkot propagandowy,na ktory ty dales(as) sie nabrac.radze poczytac kilka wiarygodnych gazet,ktore pisza ile tezy grubasa w okularach maja wspolnego z prawda.pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 4
adas

Interwencja w Iraku była potrzebna. Ale nie dlatego że Irak miał broń masowego rażenia, bo na to nie ma dowodów. Bush szykuje się już na Iran. A dlaczego nie wyzwoli np. Tybetu? Bo tam nie ma ropy.
A film był do bani. Tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że Amerykanie to idioci. Wypowiedzi żołnierzy w stylu: "Bush nas oszukał. Miało nie być ofiar". Przecież to WOJNA! A to oczywiste że jak jest wojna to są i ofiary.

strongoku

masz racje
ale w sprawie amerykanie mają prawnie zapisane w konstytucji zapisane że mogą być debilami, nie znać geografi ani tabliczki dodawania bo takie maja prawo

ale według mnie film był dobryi naj lepiej rozleklamowany dokument o durnej ameryce :(*

kubaulaela

u nas w Posce mówi się "skoro jest tak dobrze to dlaczego jest tak źle"
amerykanie o swojej edukacji mogliby powiedzieć "skoro jest tak źle to dlaczego jest tak dobrze"
amerykanie nie wiedzą jaka jest stolica Hiszpanii czy ile wynosi 11x12 ale potrafią sobie dawać radę w życiu w przeciwieństwie do europejczyków

kubaulaela

a tak wogóle to mam amerykanów za głupi naród ale nie sądze aby jakoś się tym szczególnie wyróżniali na tle reszty świata

ocenił(a) film na 8
strongoku

Nie wyzwoli Tybetu bo taki atak byłby dla USA samobójstwem. Pomyślmy logicznie. USA to kolos na glinianych nogach. Jeżeli to taka potęga to dlaczego nie poradzili sobie w Wietnamie. Czyżby banda wieśniaków z kałachami była potężniejsza. Nie. Z takimi radykałami można wygrać jedynie bezlitosną nie oszczędzającą nikogo ( starców, kobiet ,dzieci ) wojnę totalną ( najlepiej zrzucając atomówkę. ) Inaczej każda z takich wojenen będzie przegrana. Gdyby nie bomby w Hiroszimie i Nagasaki to USA jeszcze ze trzy lata, jak nie więcej tkwili by na Pacyfiku. Japończycy potrafili miesiącami wiązać dziesięciokrotnie większe siły na zarośniętych trawą, a czasmi zupełnie pustych wólkanicznych, kilkdziesięcio hektarowych wyspach z jednym, a czasami dwoma lotniskami posyłając do piachu 70% atakujących. Aż strach pomyśleć co by sie działo na macirzystych wyspach w terenie zabudowanym. W przypadku prubu wyzwolenia Tybetu doszłoby najprawdopodobniej do III Wojny Światowej. Chny to atomowa potęga. Ruska myśl techniczna razy niespotykana dotąd masa samobójczych fanatyków na wzór tych z Japoni, czy Wietnamu. Oczywiście nie można winić Busha za całe zło świata, ale również uważam że atak na Irak a wcześniej Afganistan był ściemą. Teorie o tym jakoby USA same zorganizowały we współpracy z Bin Ladenem atak na WTC pomagając w destrukcji obiektów poprzez tajne, ale planowane zdetonowanie wcześniej założonych ładunków wcale nie są bezpodstawne. Ktoś powie. Po co rząd USA miałby to robić. To proste. Celami od początku był Irak i Iran. Jak uwiarygodnić wkroczenie armi USA do Afganistanu by tym samym zupełnie otoczyć wroga ? Jak pozyskać opinię publiczną by była przychylna wojnie ? Dlaczego do dziś nie złapano Bin Ladena ? Dlaczego USA nadal robi interesy z Arabią Saudyjską i rodziną Bin Laden ? Bo chodziło o Irak. USA prawdopodobnie dla wpływów na wschodzie poświęciło swych własnych obywateli. Zniszczenie symbolu jakim dla USA i NY było WTC to zbyt mało. Potrzeba było jeszcze ofiar. Co więcej .W Pentagon nie udeżył samolot ale najprawdopodobniej rakieta, natomiast katastrofy czwartego samolotu ( słynny lot 93 ) ponoć wcale nie było. Jak wytłumaczyć fakt że na trzy tygodnie przed katastrofą na kilku piętrach w WTC trwały dziwne odwierty i chałasy o których donoszą świadkowie ? Jak wytłumaczyć fakt że dzień przed katastrofą na 24 godziny wyłączono w obu wieżach prąd ? Jak wytłumaczyć fakty poparte zeznaniami wielu strażaków którzy już po uderzeniu samolotu słyszeli w piwnicach potężne eksplozje ? Wielu świadków uciekających z budynku słyszało również eksplozje na wyższych piętrach. Jak wytłumaczyć fakt że myśliwce przechwytujące które stacjonują w NY służące do przewciwdziałania takim właśnie sytuacjom dzień wcześniej oddelegowano na manewry w drugim końcu kraju ? Jak wytłumaczyć fakt że na kilka tygodni wcześniej właściciel kompleksu ubezpieczył budynki na wypadek ataku terrorystycznego ? Jak wytłumaczyć fakt że oba budynki waląc się miały prętkość swobodnego spadania ? ( 9 sekund ) Tyle samo spadało by jabłko upuszczone z dachu tych wieżowców lub coś co nie napotyka oporu. Nigdy coś co wali się pod własnym ciężarem. Stal przeszła testy i nie miał prawa się stopić. Jest coś jeszcze co przemawia za rządową destrukcją. Obiekt miał azbesrową izolację. Było tego sporo. Poza tym był drogi w utrzymaniu i dawno utracił status najwyższej bydowli, a miejsca na Manhattanie jak na lekarstwo. Tyle w skrucie. Zapraszam na Zalukaj pl, lub You Tube. Tam w wielu dokumentalnych filmach można zapoznać się z alternatywnymi wersjami wydarzeń. To wszystko jedynie hipotezy, ale czy nie zastanawiają was te pytania ? Mnie bardzo.

Rahabiel

Japończycy walczyli dalej nawet po zrzuceniu bomb atomowych. Skapitulowali dopiero kiedy Związek Radziecki wypowiedział im wojnę i rozbił Armię Kwantuńską stacjonującą w Mandżurii. Widmo komunizmu przerażało ich bardziej niż dalsza wyniszczająca wojna z USA.

ocenił(a) film na 1
krzysg4

Kolejna wypowiedź człowieka który nic nie wie o historii ani o teraźniejszości. Saddam był zbrodniażem i gdyby ktoś go niepozbawił władzy jeszcze długo mordowałby on i jego rodzina. Po jego śmierci byłby następny dyktator aż do jakieś krwawej rewolucji. Sposób prowadzenia wojny przez Koalicję był na tyle "humanitarny" na ile może byc wojna. Aktualne jej "zbrodnie" są niczym w porównaniu z tym co się działo wcześniej i tym co by się działo gdyby odrazu wyjechali. Jeśli chodzi o aktualny zamęt i ofiary w Iraku to nie jest on tyle wynikiem działań wojsk koalicji co terorystów. Liczę jednak, że z czasem sytuacja sie ustabilizuje. Ale ja też nie wierzę żeby Ameryka zaangarzowała się w wojne w obronie ludności cywilnej w Iraku ale w własnym interesie, co mnie ani nie oburza ani nie dziwi (ale nie tyle chodzi o ropę której cena po tym znacznie wzrosła). Co do Milewicza szkoda, że zginął, ale nikt go niezmuszał, sam wybrał to aby być korespondentem wojennym. Porównanie Busha z Hitlerem jest poprostu żałosne.

ocenił(a) film na 7
Lech_qv

Był zbrodniarzem ale przez wiele lat mordował za pozwoleniem Ameryki. Smutne ale prawdziwe.

krzysg4

Bush bushem, a Kwaśniewski i tak niepowinien wysyłać naszych ludzi do Iraku!
Co my mamy z tej wojny??!! ( Polacy)
a) Przyjaźń Busha (a wiz i tak nie ma!)
b) Żołnierzy wracających z Iraku w trumnach
c) Al-Kaidę na karku

Żadnej kasy i tak z tego nie będzie, bo Bush i tak wszystko zgarnie... albo odda Niemcom - na zgodę :/

Ludzie! Opanujcie się! Po wojnie będzie: Murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść ://

someone_

Bodajże George Orwell powiedział kiedyś: "strusia polityka nigdy nie wychodziła na dobre strusiom"
bodajże Cezar powiedział kiedyś: "Vae victis" - apropo wyborów W Hiszpani po zamachach

ocenił(a) film na 1
someone_

Teraz za to mamy spotkania gajowego z Obamą i porównaniami na temat polowań, a wiz nadal nie ma.
Minęło 5 lat od twojego postu i jakoś przez ten czas nie doświadczyliśmy twojego punktu c.
I jeszcze jedno - niestety bycie żołnierzem nie polega tylko na siedzeniu w koszarach. Nikt nie był ciągnięty na siłę do Iraku, wiedzieli jakie jest ryzyko. W ogóle nie rozumiem dlaczego ludzie wypowiadają się w ich imieniu, prosił was ktoś o to?

krzysg4

Gdyby nie ameryka i ich interwencje militarne to bysmy mieli teraz 10 Saddamow i 10 Hitlerow.A jednym z argumentow ataku na irak bylo WTC.Jesli to do nikogo nieprzemawia to ma problem z ocena faktow.

ocenił(a) film na 10
budzik_3

Ale nie mamy 10 Saddamów ani 10 Hitlerów tylko 1 Busha i to wystarczy. WTC zostało zorganizowane przez USA żeby ruszył przemysł zbrojeniowy i inne pierdoły na których można zarobić. Jeśli to do ciebie nie przemawia to masz problem z oceną faktów.
Pozdrawiam !!

krzysg4

A ja widziałem wczoraj kosmitów. Też pozdrawiam !!

krzysg4

Niestety, krzysg4 ma rację. To USA pośrednio, a nawet bezpośrednio przyczyniły się do 9/11. A Bush to tylko pionek. Prawdziwą władzę w USA mają FED i CFR (a także Grupa Bilderberg i Komisja Trójstronna), wie to każdy, kto interesuje się amerykańską polityką. Obecnie pionkiem jest Obama. Polecam film: "Ameryka: Od Wolności do Faszyzmu" Aarona Russo (tego od "Nieoczekiwanej zmiany miejsc"), a także filmiki na YouTube z kanału odDymarkow i Riddickerr. Ron Paul to chyba ostatni patriota w Kongresie...

ocenił(a) film na 9
krzysg4

Wlasnie...

Film w zgrabny sposob pokazuje prawde. Dowiadujemy sie jak to media mydlily nam oczy. A wszystko to z winy...

Polecam jeszcze "911 IN PLANE SITE"

użytkownik usunięty
Marucins

hitler-spalil reihstag,powiedzial ze to terrorisci i zaczal mordowac zydkow. a bush?????????????????????????? ?????????????????????????????? 9.11

www.letsroll911.org to jest strona na której można znależć potwierdzenie że terroryści działali w zmowie z państwem amerykańskim :)
jak nie znajdziecie niczego dla siebie to podzielcie sie tym ze znajomymi :)

krzysg4

a ja się usilnie zastanawiam po cholerę Polskie wojska pojechały do Iraku??!!
Po to tylko, żeby nasz Prezydent mógł znowu podlizać się Bushowi, który ma go w dupie i nic i tak dla Polski nie zrobi.
Dlaczego tak wielu Polaków jest zakochanych w AMERYCE??!! Czy to jeszcze jakiś mit z okresu socjalizmu w Polsce? Amerykanie mają nas za niemal brabarzyńców z zadupia a my mi jeszcze tak chętnie zarabiamy na PKB, w zamian za brak poważania. Ludzie miejcie trochę szacunku dla siebie!! Kasa to nie wszystko, nie dajmy się ogłupić tępym Amerykanom z przyklejonym uśmiechem!
* Wiem, że to trochę nie w temacie, ale dyskusje pod tym postem mnie sprowokowały.

ocenił(a) film na 9
Medea_2

http://www.ipipan.gda.pl/~stefan/Irak [www.ipipan.gda.pl/~stef...]

Klee

morderca to VIP z Biedronki jest

krzysg4

Saddam nie maił broni masowego rażenia ale miał cos cenniejszego dla Ameryki - ROPĘ!! Atak na Irak to czysta zagrywka mająca na celu zarobić i tyle. A atak na WTC był pretekstem aby tam się dostać. NAwet nie zdziwiłbym sie ze ten atak to robota rządu USA
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 2
krzysg4

A mnie się wydaje, a raczej jestem pewien, że to islamscy terroryści są mordercami. I nie mam na myśli tylko zakapturzonych "ludzi binLadena" (którzy - tak pewnie dla żartów - ścięli naszego rodaka, geologa w Pakistanie??), ale wszystkich Turków, Irańczyków, Saudyjczyków, Marokańczyków... kamienujących swoje córki albo siostry za to że zostały zgwałcone, albo zakochały się w "niewłaściwym" mężczyźnie. Dzieciaki przestańcie powtarzać lewackich bajko-pisarzy (oni przynajmniej biorą za to grubą kasę) i trochę się przyjrzyjcie co się dookoła was dzieje :|

rixxx

nareszcie jakiś głos rozsądku. polecam wszystkim lewicującym młodzieńcom z tego forum obejrzenie tego filmu: http://www.youtube.com/watch?v=jGy0QCIJ-Ko może to wam otworzy oczy.

ocenił(a) film na 8
djedrys

Biesłan to coś innego. Ten makabryczny akt terroru był odpowiedzią na politykę Rosji wobec państw i ludów Kaukazu. Myślisz że dla Rosjan liczyły się te dzieci. Rząd Rosji poświęcił je tak samo jak ludzi z zajętego wcześniej teatru. Ja mam czasami wrażenie że operacje mające na celu odbicie zakładników przez Specnaz mają właśnie na celu pozyskanie jak największel liczby zwłok by tak jak w przypadku USA pozyskać opinię publiczną swego kraju, tyle że dla poparcia innej agresji. W przypadku Rosji, na Gruzję. Powiedz co to za skuteczność jeżeli podczas pierwszej pruby odbicia ginie 140 ludzi. Co więcej umierają od gazu który miał niby to unieszkodliwić zamachowców, a od drugiej ponad 300 dzieci. Po co więc wkraczali i to bez negocjacji ? Powiedz. gdzie i kiedy się tak robi ? Ja ci odpowiem. Czyni sie tak jedynie wówczas gdy się chce mieć ofiary. Nie ma co mieszać do tego islamu. A tak na marginesie chrześcijanie od średniowiecza sami baz specjalnych przyczyn atakowali arabów tak jakby zapomnieli że Żydzi i Arabi byli na swych ziemiach wcześniej niż oni. To co stało się póżniej było już tylko odwetem. Teraz mamy błędne koło wzajemnych oskarżeń, a kilku gości Bush, Putin i inni załatwiają swe interesy zrzucając winę na religię. Tak naprawdę to imperialne aspiracje wiodących potęg są tu problemem. Religia jest tylko paliwem dolewanym do ognia. Nie od dziś wiadomo że wierzący są gotowi zrobić dla swego Boga wszystko. Rozgryzło to kilku cwaniaczków i wodzą tłumy z nos. Z jednej strony krzyczą armia Jezusa Chrystusa nie może przegrać. Kto twierdzi inaczej ten blużni, ubić niewiernego to nie grzech. A z drugiej wrzeszczą. Nie ma Boga oprucz Allaha. Smierć niewiernym drogą do Raju. A ja wam powiem że zarówno jedni i drudzy zasługują na Piekło.

ocenił(a) film na 1
krzysg4

Chciałem odnieść się do twojej teorii o ataku na Irak dla ropy. Już o tym wspominałem w innym temacie, ale niestety tam nie doczekałem się odpowiedzi. Ponieważ teoria ta ma według mnie jedną zasadniczą wadę. Po co Amerykanie mieli by wydawać 300 miliardów dolarów na wojnę w Iraku jakoby dla ropy, skoro za 100 milionów dolarów (czyli jakieś 0,033% z tego) mogą sobie kupić w Rosji spółkę wydobywającą ropę na danym terenie?

użytkownik usunięty
Boskigrom

bo USA te 300 miliardów muszą oddać na procent Bankowi centralnemu od którego muszą najpierw pożyczyć, ten bank ma w garści rząd USA właśnie przez ten wieczny dług i to właśnie zarządcy tego banku decydują o tym, czy Stany mają iść na wojnę czy nie, bo dzięki wojną główni bankowcy mogą zarobić najwięcej... tak było z I i II wojną światową , wojną w wietnamie jak i z tymi ostatnimi. W czasie II wojny światowej bank centralny finansował zarówno Aliantów jak i nazistowskich niemców - ciekawe co? ale taka jest prawda!! w tym filmie dowiesz się więcej
http://www.youtube.com/watch?v=KfwM4W96Ay0

ocenił(a) film na 1

Zastanawiające: skoro ten bank centralny ma w garści nawet rząd USA to ciekawe dlaczego nie mają w garści youtuba by usuwał filmiki rzekomo demaskujące ich. Widocznie youtube jest potężniejszy niż bank centralny i rząd USA. Bank centralny potrafi kontrolować zachowanie całego rządu USA ale nie potrafią utrącić łba leszczom robiącym zagrażające im filmy.

użytkownik usunięty
Boskigrom

też mnie to zastanawia :) odniosłem takie wrażenie oglądając ten filmik - (a może ten film też jest jakimś planem tych ludzi aby wzbudzić we mnie takie a nie inne odczucia/emocje ... ale po co? tak się odsłaniać przed światem ? a może ich celem jest wywołanie paniki, a co za tym idzie jakiegoś buntu? )
A to, że bank centralny ma kontrolę nad tym krajem to jest wiadome/logiczne, nie trzeba oglądać takich filmów aby to wiedzieć...

ocenił(a) film na 1

W ten sposób to można zakładać nawet że jeszcze ktoś inny ma kontrolę nad krajem i tak na prawdę specjalnie kreuje taki wizerunek banku centralnego by samemu nie wzbudzać podejrzeń. Dla tego nie wierzę w ten stek bzdur nazwany podobno faktami.

ocenił(a) film na 7
Boskigrom

założę się że jesteś skorumpowany

ocenił(a) film na 1
tomucho77

bank centralny mnie nasłał

użytkownik usunięty
krzysg4

zgadzam się z tobą oczywiście, ale jedną rzecz napisałeś trochę dziwnie "Dlatego mi nie szkoda Amerykanów którzy zginęli w WTC zawsze pchają ryja w nie swoje sprawy" - jaką winę ponoszą zwykli obywatele za to, że rząd USA jest zabawką w rękach Rockefellera ? Rząd to mordercy a nie cały naród! nie było głosowania społeczeństwa za tym czy ma być wojna w Iraku i Afganistanie czy nie, tak samo z 11 września i tym czy ma być zabity Kennedy czy nie i jeszcze kilka spraw..Bush rozdeptał całą ich konstytucję i założył smycz całemu krajowi bo tak kazano z góry, a teraz chcą przyjść po nas i resztę świata, by mieć nad nim (i nami) całkowitą kontrolę jak nad niewolnikami (dosłownie) !!! ... oni to nazywają "Nowym porządkiem świata" a według mnie, to będzie koniec wolności człowieka!!!

ocenił(a) film na 8

Mówisz o spisku masonów ?

użytkownik usunięty
Rahabiel

myślę, że jasno napisałem jaka jest opcja !!! tak.

ocenił(a) film na 7

a dlaczego sie tak stało a dlatego bo pieniądze żądzą światem

użytkownik usunięty
tomucho77

A kto ma ich najwięcej ten jest królem świata ..

ocenił(a) film na 7

Niewinnych ludzi szkoda, ale Bush i jego następcy wpędzili Amerykę w ogromny kryzys, pakując setki miliardów na wojnę w Iraku, mordując setki niewinnych Irakijczyków, przetrzymując ludzi bez wyroku czy aktu oskarżenia latami w bazie w Guantanamo, gdzie poddawano ich torturom.

ocenił(a) film na 6
krzysg4

Dziennikarz taką miał pracę, jak mu się nie podobała, mógł zrezygnować. Nigdzie nie musiał jechać.

ocenił(a) film na 7
krzysg4

Sama prawda choć nie porównywałbym go do Hitlera.Trochę mu bliżej do Chomejniego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones